Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

  • Tasuta saatmine pakiautomaati alates 70€ | Kiire tarne

Loome mälestustest tulvil õnneliku lapsepõlve

Kas mäletad oma lapsepõlvest, kui sai ehitatud tuppa onne, tõstetud mööblit ringi ning laua all oli peidus terve kuningriik? Need on mälestused õnnelikust kasvamise ajast, loovust tulvil päevadest ning unistustest. See oli meie lapsepõlve mängumaa.

Nüüd saad oma väikesele printsessile lihtsate vahenditega teha hubane tuba ning muinasjutuliselt kaunis mängukoht, kus särasilmne tüdruk saab kõik oma fantaasiad ja unistused lendu lasta.

Mida sa selleks vajad?

1. Baldahhiin

Ühel tõelisel printsessil on kindlasti voodi kohal baldahhiin, mille all näha värvilisi, liblikatest tulvil unenägusid. See on koht, kuhu pugeda peitu argipäeva eest ning mõelda heleroosasid mõtteid.

Näiteks, Spinkie Butterfly Dreams heleroosa baldahhiin sobib imehästi ka mängunurga eraldamiseks, lugemisnurgaks või miks mitte ka väikese printsessi riietusruumiks. See annab toale muinasjutulise hõngu luues väikesele inimesele turvalise paiga kasvamiseks. Lisaks sellele saab baldahhiinil olla ka äärmiselt praktiline otstarve: soojadel suveöödel kaitseb baldahhiin sinu last tüütute sääskede eest.

Spinkie Butterfly Dreams baldahhiin, Champagne/Pale Rose/Light Pink

2. Mängupesa

Laps peab oma toas magama, mängima, õppima, riietuma jne. Ruum on üks, aga tegevusi seal palju. Seetõttu on hea, kui on võimalik ruum jagada erinevateks tsoonideks. Üheks selliseks võimaluseks on kasutada mängupesa.

Cotton & Sweets Junior pesa on ideaalne koht mängimiseks, lugemiseks või sõpradega ajaviitmiseks.  Kuhja pesa täis pehmeid patju ja mänguasju, privaatsuse loomiseks lisa pesa kohale baldahhiin ning võid olla kindel, et laps unustab end sinna tundideks. Ka beebi lõunaune paigaks võib aegajalt olla selline hubane mängupesa.

3. Padjad

Ilmselt igaüks on nõus, et patju ei ole ühes hubases mängutoas kunagi liiga palju. Kuna laps veedab enamus oma ajast põrandal, kas roomates, käputades, istudes, mängides, siis palju mugavam on seda teha pehmel mõnusal padjal.

Patju saab kuhjata mängupessa või voodile. Suuremad padjad täidavad istumiskoha rolli, nendest saab ehitada losse, diivaneid, nuku pesasid ning lisaks toovad padjad tuppa pehmust, hubasust ja mängulusti.

Näiteks, Spinkie Dreamy bow padi muudab voodi koheselt tõeliseks printsessi pesaks lisades interjööri pühalikkust. Erinevaid värve kombineerides saab patjadega lisad toale mitmekesisust ja tooni.

4. Satsilised ja pehmed vanikud

Ühe tõelise printsessi toas on palju vahtu, pehmust, pitsi, sitsi ja satsi ning kui seda on ikka veel vähe, siis lisa riiulite äärtele, seintele, voodi serva külge, kardinatele või akna ette pehmed satsilised vanikud, mis toovad lisaks mängulisusele tuppa ka pidulikkust ning elegantsust.

Nad on valmistatud 100% pehmest tüllist ning on lapse jaoks ohutud. Seo mõningased pehmed pallid ka kapi nuppude või tooli külge ning näed, kuidas muinasjutuline õhkkond hakkab looma

5. Aksessuaarid ja mänguasjad

Pilvebaleriini, roosamanna printsessi ning väikeste tüdrukute lemmikuteks on vaieldamatult elegantsed, kaunid ja pehmed satsidega mänguloomad, kus valiku hulgast leiab nii graatsilisi luikesid kui ka paindlikke jäneseid.

Need mänguasjad sobivad nii printsessi kaisuloomaks kui ka aksessuaariks kaunistamaks mõnda riiuliäärt või voodipealset. Oma elegantse välimuse tõttu on nad aegumatud ning sobivad tuba kaunistama ka siis, kui printsessist on sirgunud kaunis tütarlaps.

Esimese ostu soodustus 5%


Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste
kohta

Jättes meile oma meiliaadressi, annad nõusoleku saada meilt uudiseid, soodustusi ja eripakkumisi otse postkasti. Kirjadest saad igal hetkel loobuda.

Liitu ootelistiga Kui liitud ootelistiga, siis saadame sulle teavituse niipea kui toode jälle laos on. Ootelistiga liitumiseks sisesta palun oma e-posti aadress.