Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

  • Tasuta saatmine pakiautomaati alates 70€ | Kiire tarne

Müügitingimused

Müügi- ja tagastustingimused

Veebipoe SinuBeebi (edaspidi Veebipood) omanik on Sinubeebi OÜ (registrikood 16102719), asukohaga Valge 10, Tallinn 11413 .

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Makseviiside kirjeldus ja valuuta

E-poes toimub tasumine läbi turvalise maksekeskuse kõikide Eesti, Läti, Leedu ja Soome maksekaartide ja interneti pangakontodega (Swedbank,SEB, Luminor, LHV, Coop). Arveldamise valuutaks on EURO. E-poes pakutavad kaubad sisaldavad käibemaksu (Sinubeebi OÜ on käibemaksukohuslane).

Sinubeebi OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Sinubeebi OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio UAB-le.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse kõikidesse Euroopa riikidesse.

*Tellitud tooted jõuavad Eestis kohale üldiselt 1-3 tööpäevaga. Esitades tellimuse E-R enne kella 13.00, jõuavad tooted valitud pakiautomaati enamasti järgmisel päeval (kehtib Eesti sisestele tellimustele). NB! Riiklike pühade või suure müügikampaania ajal (näiteks E-smapäev, Must Reede jm.) anname endast parima, et tooted jõuaks Sinuni kiiresti, kuid palume arvestada umbes nädalase ooteajaga.

Kui tellimus on esitatud peale kella 13.00, siis paneme tooted teele järgmisel päeval ja Sinuni jõuavad nad üldjuhul ülejärgmisel päeval.Kaup saadetakse Lätti ja Leetu DPD ja Omniva pakiautomaadi ning kullerteenuse vahendusel. Soome toimub kauba saatmine DPD ning Itella vahendusel

KUIDAS OMA PAKI KÄTTE SAAN?

Eestis kasutame transpordiks DPD, Omniva ja Smartposti pakiautomaate ning DPD kullerteenust. Lätis ja Leedus DPD, Itella Smartposti pakiautomaate ning DPD kullerteenust, Soomes DPD, SmartPosti pakiautomaate. Teistesse riikidesse saadame tooted tavapakina.

TASUTA TRANSPORT

Telli vähemalt 70€ eest ja transpordi eest tasume meie (DPD, Itella)! (kehtib toodete tellimisel pakiautomaati Eestis)

Telli vähemalt 250€ eest ja toimetame sulle pakki otse koju tasuta (DPD kuller)

PAKI SAATMISE TASU

Paki saatmine Eestis: DPD pakiautomaati 2,89€; Itella SmartPOST pakiautomaati 2,99€, Omniva pakiautomaati 3,59; DPD kuller 7,50 €

Paki saatmine Lätti DPD või Smartpost pakiautomaati 5€ , DPD kuller 7,50€

Paki saatmine Leetu DPD või Smartpost pakiautomaati 7,50€, DPD kuller 9€

Soome DPD pakiautomaati 7,50€, Smartpost pakiautomaati 8€

Teised EL-i riigid (tavapakk) 20€.

Muu maailm (tavapakk) 20€.

KÄTTETOIMETAMINE VÄLISMAALE

Välismaale jõuab kaup tavaliselt 1-2 nädala jooksul sõltuvalt riigi kaugusest.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul (tellimustega kaubad).

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele].
Taganemisõigus ei kohaldu sukkpükstele, põlvikutele ja sokkidele kui need on jalga proovitud.
Taganemisõigus ei kohaldu eeltellimustele. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Kui klient taganeb sõlmitud lepingust omal soovil, saatmis- ja tagastuskulud hüvitamisele ei kuulu.


Toode peab olema postitatud DPD, Itella SmartPost või Omniva pakiautomaadi vahendusel Sikupilli Prisma (Tallinn) pakiautomaati 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest, tel. nr 5537467 .Raha tagastatud toodete eest hüvitame Sulle hiljemalt 10 tööpäeva jooksul alates toodete jõudmisest Sinubeebi OÜ-le. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Klient võib lepingust taganemiseks kasutada taganemisavalduse tüüpvormi (justiitsministri 17.12.2013 määrus nr 41)

Või esitada Emme e-poe e-meilile info@emme.ee vabas vormis ühemõttelise taganemisavalduse. Taganemisavaldus peab sisaldama järgmist informatsiooni: Kliendi nimi, tellimuse number, tagastatava kauba nimetus, arveldusarve number ja tagastamise põhjus.

Tagastatava toote seisukord:
  • 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
  • Ümbervahetatav või tagastatav ese ei tohi olla kahjustunud ega kandmisjälgedega, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.
  • 14-päevane taganemisõigus ei kehti kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt sukad-sokid, kosmeetika, parfüümid, hügieenitooted, toidukaubad, joogid, tekid ja padjad) ja mis on tarnitud suletud pakendis, kuid mille pakend on kliendi poolt avatud.

* Tagastamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud

Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Sinubeebi OÜ-st või toote mittesihipärasest kasutamisest, on Sinubeebi OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga.

* Tagastamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke

Kui selgub, et toodet on kasutatud, juhindub Sinubeebi OÜ mõistliku kasutuse põhimõttest – kui kauba sobimatuses veendumiseks tuli seda proovida, loetakse kaup mittekasutatuks (va sukkpüksid, põlvikud, sokid). Sinubeebi OÜ-l on õigus tasaarvestada kasutamisest tingitud toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga.

* Tagastamisele kuuluv toode peab olema koos hinnasiltidega

Sinubeebi OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.  

Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta E-poe Müügitingimuste punktides 7.1 – 7.4 toodud tingimustele, siis raha Kliendile ei tagastata ning tagastatud toode jääb Emme e-poe juurde hoiule. Hoiustamise või Kliendile toote tagastamisega seotud kulud katab Klient.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@emme.ee

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@emme.ee 

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Vastutus ja vääramatu jõud

  • Sinubeebi OÜ vastutab ostja ees ning ostja vastutab Sinubeebi OÜ ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
  • Sinubeebi OÜ ei vastuta ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohale toomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Sinubeebi OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Sinubeebi OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).
  • Sinubeebi OÜ ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale.
  • Sinubeebi OÜ vastutab ostja eest toote müügihinna ulatuses.
  • Sinubeebi OÜ ei võta vastutust puudusega toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

Esimese ostu soodustus 5%


Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste
kohta

Jättes meile oma meiliaadressi, annad nõusoleku saada meilt uudiseid, soodustusi ja eripakkumisi otse postkasti. Kirjadest saad igal hetkel loobuda.

Liitu ootelistiga Kui liitud ootelistiga, siis saadame sulle teavituse niipea kui toode jälle laos on. Ootelistiga liitumiseks sisesta palun oma e-posti aadress.