Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

  • Tasuta saatmine pakiautomaati alates 70€ | Kiire tarne

Meist

Kõige paremad ideed ja mõtted on alati sündinud isiklikest vajadustest ning soovidest. Nii ka meil. Kui peres on sirgumas väikene printsess ning soov teda kaunilt ning teistest eristuvalt riietada võib juhtuda tõsiasi, et tuleb rajada tüdrukute riietele spetsialiseerunud veebipood.

Meid ajendas seda sammu astuma enda praktika – väikese printsessi garderoobi tellisime enamasti välismaalt, kuna Eestis puudus selliste riidebrändide hea ja suur valik ning kuna emmesid, kes tahavad oma väikeseid tüdrukuid hellitada ja riietada kiirmoest erinevalt pakkudes neile kvaliteetseid, unikaalseid ja kauneid rõivaid, on Eestis mitmeid, tulime välja veebipoega www.emme.ee.

Lapsed kasvavad kiiresti ja seda aega, kus saame neid panna tundma erilisena on vähe, seega usume, stiilne ja ilus riietus on väga tähtis, et väike tüdruk juba väikesest peale saaks tunda end ilusana ja tõelise printsessina.

Emme veebipoes müügis olevad brändid on hoolikalt valitud, kvaliteetsed ja unikaalsed ning enamus toodetest on valminud käsitööna. Oleme valinud oma tootevaliku hulka brände, mille loojateks on samuti emmed, sest nemad teavad kõige paremini, mida lapsed vajavad, tahavad ja millist moodi neile luua.

Miks Emme?

Kas olete lapsevanemana kunagi püüdnud lugeda kokku, kui mitu korda te kuulete sõna „emme“? See kõlab, kui on abi vaja, saadakse haiget, tuntakse millestki puudust või vajatakse armastust ja hellust. Emme teab alati kõige paremini, mida vaja on. Emmel on alati kõige parem maitse. Emme on esimene sõna, mida beebi ütleb ning emme on ühe väikese inimese jaoks kogu maailm.

Just seda ja rohkemgi veel soovime oma poega olla. Soovime, et meie veebipood pakuks teile midagi enamat kui tavaline pood ning kogu ostukogemus on sama vahva ja lihtne kui lapsemäng. Püüame igal sammul pakkuda teile ja teie väikestele tüdrukutele kõige ilusamaid, unikaalsemaid ja kvaliteetsemaid riideid, kus iga detail on läbimõeldud ja oluline ning loovad suurt väärtust kõigile.

Emme veebipoest leiab ilusaid tüdrukute riideid nii igapäeva kandmiseks kui ka pidulike sündmuste jaoks, sest emmel on alati kõik lahendused varrukast võtta ning loodame, et leiate siit kõik, mida üks väikene printsess vajab.

Emme, see veebipood on Sulle!

Armastusega,

Ilona & Eliise Celine

Esimese ostu soodustus 5%


Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste
kohta

Jättes meile oma meiliaadressi, annad nõusoleku saada meilt uudiseid, soodustusi ja eripakkumisi otse postkasti. Kirjadest saad igal hetkel loobuda.

Liitu ootelistiga Kui liitud ootelistiga, siis saadame sulle teavituse niipea kui toode jälle laos on. Ootelistiga liitumiseks sisesta palun oma e-posti aadress.